Baykuş Figürlü Taş Detaylı 925 Ayar Gümüş Küpe

 1. Anasayfa
 2. Küpe
 3. Baykuş Figürlü Taş Detaylı 925 Ayar Gümüş Küpe
Takı Atölyesi Baykuş Figürlü Taş Detaylı 925 Ayar Gümüş Küpe Baykuş Figürlü Taş Detaylı 925 Ayar Gümüş Küpe Takı Atölyesi’nin el işçiliğiyle özenerek ürettiği Baykuş Figürlü Taş Detaylı 925 Ayar Gümüş Küpe, onu taşıyacak yüzün ve kulağın hakkını verecek. Narin kadınlarımız, bu özel tasarım küpe ile koleksiyonlarına şık bir takı daha katmış olacaklar. Ürün #: SX1 1.1032 yıldız, 3 oy 105 (Son Gün ) Satıcı: Takı Atölyesi Durum: Sıfır Ürün Stokta! Hemen Satın Al!
Baykuş Figürlü Taş Detaylı Şık Gümüş Küpe
Baykuş Figürlü Taş Detaylı Şık Gümüş Küpe
Baykuş Figürlü Taş Detaylı Şık Gümüş Küpe 2
1032 Kişi İnceledi
Benzer Ürünler ve Tamamlayıcı Ürünler

Takı Atölyesi’nin el işçiliğiyle özenerek ürettiği Baykuş Figürlü Taş Detaylı 925 Ayar Gümüş Küpe, onu taşıyacak yüzün ve kulağın hakkını verecek. Narin kadınlarımız, bu özel tasarım küpe ile koleksiyonlarına şık bir takı daha katmış olacaklar.

Geçmişin modası yeniden canlanıyor! Baykuş Figürlü Taş Detaylı 925 Ayar Gümüş Küpe, özellikle kendine has tarz yaratmak isteyen kadınların ilk tercihi olacak. Bu özel retro / vintage küpe ile kombinleriniz her zamankinden daha şık. Retro / vintage takıların kolye, yüzük, bileklik, bilezik broş gibi çeşitlerinin en özel tasarımlarını Takı Atölyesi’nde bulabilirsiniz.

Ürün Özellikleri


Materyal: 925 Ayar Gümüş

Ağırlık: 6,25 gram

Teslimat ve Kargo:

TakıAtolyesi.com üzerindeki tüm takılar Türkiye'nin her bölgesine gönderilebilir. Mesafeye göre teslimat süresi 1-3 iş günü arasında değişim göstermektedir. Hafta içi saat 15:00’a kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

İade ve Değişim:

*** KOLAY İADE İMKANI *** (10 gün içerisinde gerekçe göstermeksizin aldığınız ürünün iade-değişimini yapmaktayız)

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 10 gün içerisinde iade bildirimi onaylanmış ürünün faturası ile birlikte değişim ve iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Değişim ve iade için aşağıdaki koşullar geçerlidir.

 • Ürünler faturasıyla beraber iade edilmelidir.
 • İadelerde Önceden Bildirilmemiş İadeler Kabul Edilmemektedir.Eğer İade Bildirimini Yapmadığınız Ürünün Kargolamışsanız Gönderdiğiniz Kargo Tarafımızdan Kabul Edilmez.
 • Ürün iade bildirimini 0 (530) 597 03 90 numaralı Whatsapp Hattı üzerinden Takı Atölyesi yetkililerine SİPARİŞ NUMARASIYLA beraber iletmeniz yeterlidir.
 • İadesi yapılan ürün bedeli takı atölyesi yetkililerinin eline ulaştığı günden itibaren en geç 3 iş günü içerisinde ücret alıcının banka hesabına iade edilir.

Taksit Seçenekleri

 • BDDK tarafından taksit opsiyonunun kaldırılması sebebiyle taksit seçeneklerimiz şuanda mevcut değildir.
 • Taksit imkanı Kapıda Ödeme ile verilen siparişleri için geçerli değildir
 Siparişlerinizin Hazırlanış Hikayesi 
 • Siparişini verdiğiniz ürünler dikkatle seçilir...
 • Seçilen ürünler tekrardan temizlenir ve ambalajlanır...
 • Ambalajlanan ürünlerin defolu olup olmadıkları tekrar kontrol edilir...
 • Kontrol edilen ürünler şık hediye kutularına yerleştirilir...
 • Son olarak size ulaşabilmeleri için kısa bir yolculuğa gönderilirler...
 • İşte biz her siparişi böyle bir heyecanla hazırlıyoruz...

@takiatolyesicom

Instagramda Takip Et