Biz Kimiz

Biz Kimiz

SADECE ONLINE SATIŞIMIZ MEVCUTTUR. PERAKENDE VEYA TOPTAN SATIŞIMIZ YOKTUR


Takı Atölyesi olarak kadınlar için en güzel takıları el emeğiyle üretme fikri ile başladı yolculuğumuz. Bize göre standart ürünlerin ötesinde her kadın kendini en iyi şekilde anlatacak ve ifade edecek takıları kullanmayı hak ediyor. Çünkü tarihin başlangıcından bu yana insanlar takıları güçlerini ortaya koymak, ihtişam gösterisi yapmak, beklentilerini, umutlarını, sevgilerini anlatmak ve doğal güzelliklerini ortaya çıkarmak gibi oldukça önemli nedenlerle kullandı. Takıyı sıradan, standart ve fabrikasyon ürün olmaktan çıkarmak, kendi atölyemizde standartlaşmaya karşı özgün ve benzersiz modeller üretmek öncelikli misyonumuz.


%100 El İşçiliği İle Üretiyoruz


Ahvalimiz, konuya bakış açımız böyle olunca en güzel ürünleri kendi ellerimizle sunmak için yola çıktık. Atölyemizde fabrikasyon üretim normlarının dışında her birine insan eli değmiş, her birinin üzerinde insan emeği olan takı modellerini özenerek üretmeye başladık. Özenle tasarladığımız takılarımızı şıklığını pekiştirmek isteyenlerin beğenisine sunmak gerekliliğine inanarak, Takı Atölyesi markasıyla dijital maceramıza atıldık ve %100 el işçiliği ile ürettiğimiz, yaratıcı tasarımların en güzel örneklerini sizler için bir araya getirdik. Bu ürünlerden en az biri mutlaka sizin için, size özel olarak üretildi!


Özel Tasarım Ürünlerimiz Sizi Bekliyor


Her biri birbirinden farklı ve tümü orijinal olan geniş bir takı kataloğu hazırladık. Tasarımlarımızı her tarzı benimseyen zarif kadınlarımızı düşünerek oluşturduk. Hem günümüz modasının getirdiklerini hem de her daim moda olanları kendi çerçevemizden yeniden işleyip özenle tasarladık. Güncel trendlerin nabzını tutarken özgün tasarımları ortaya çıkardık.
 


Tarzınız Nasıl Olursa Olsun En Güzel Takılar Takı Atölyesi’nde


İşe giderken, günlük hayatında ve özel günlerinde kadınların her birinin kendine has tarzı var; bazen klasik, bazen spor, bazen de kendisine hayran bırakmayı hedefleyerek gösterişli ve şık. Takı Atölyesi olarak tüm tarzlara uygun, her kadının seveceği takılar üretiyoruz. Kadınların gerdanlarını süsleyecekleri ve boyunlarını bütün zarafetiyle ortaya çıkarabilecekleri kolyeler, bileklerini ortaya çıkarabilecekleri bilezik ve bileklikler, parmaklarını özel kılacak yüzükler, mevcut güzelliklerini daha da pekiştirebilecekleri küpeler ve broşlar; Takı Atölyesi’nin her tarza hitap eden koleksiyonunda saklı.


Tüm Yolculuklara Eşlik Etmeye Hazır


Tasarladığımız her takı bizimle beraber bir yolculuğa çıkıyor ve bu yolculuğun sonunda sahibine aktaracağı güzel ve emek dolu bir hikayeye rehberlik ediyor. Özenle ürettiğimiz her bir takının hikayesi onu takacak kadının hikayesine eşlik etmeye hazır bekliyor!


 Siparişlerinizi Nasıl Hazırlıyoruz ? 
  • Siparişini verdiğiniz ürünler dikkatle seçilir...
  • Seçilen ürünler tekrardan temizlenir ve ambalajlanır...
  • Ambalajlanan ürünlerin defolu olup olmadıkları tekrar kontrol edilir...
  • Kontrol edilen ürünler şık hediye kutularına yerleştirilir...
  • Son olarak size ulaşabilmeleri için kısa bir yolculuğa gönderilirler...
  • İşte biz her siparişi böyle bir heyecanla hazırlıyoruz...