Blog

  1. Anasayfa

Blog

Halhal yüzyıllardır kıyafetlerimizin ve tarzımızın tamamlayıcı parçası olan takılar arasında bulunuyor. Peki halhal neden ve nasıl takılır? Takı Atölyesi'nden hemen öğrenin.
Gümüş takı takarak güzelleşme insanların tarih boyunca vazgeçemediği ve üstüne düşündüğü, farklı teknikler geliştirdiği bir konu olmuştur. Gümüş takı takıp takıştırarak güzelleşme tarihi çok eski çağlardan günümüze kadar gelmiştir.
İhtiyacınız olan enerjiyi burcunuzun doğal taşlarından almaya ne dersiniz? Takı Atölyesi, Akrep Burcu hangi taşları kullanmalıdır, sorusunu cevaplıyor.
İhtiyacınız olan enerjiyi burcunuzun doğal taşlarından almaya ne dersiniz? Takı Atölyesi, Terazi Burcu hangi taşları kullanmalıdır, sorusunu cevaplıyor.
İhtiyacınız olan enerjiyi burcunuzun doğal taşlarından almaya ne dersiniz? Takı Atölyesi, Başak burcu hangi taşları kullanmalıdır, sorusunu cevaplıyor.
İhtiyacınız olan enerjiyi burcunuzun doğal taşlarından almaya ne dersiniz? Takı Atölyesi, Yengeç burcu hangi taşları kullanmalıdır, sorusunu cevaplıyor.
İhtiyacınız olan enerjiyi burcunuzun doğal taşlarından almaya ne dersiniz? Takı Atölyesi, İkizler burcu hangi taşları kullanmalıdır, sorusunu cevaplıyor.
İhtiyacınız olan enerjiyi burcunuzun doğal taşlarından almaya ne dersiniz? Takı Atölyesi, Koç burcunun doğal taşlarını sizin için açıklıyor.
Her burcun kendine has bir enerjisi ve farklı doğal taşları vardır. Takı Atölyesi olarak, boğa burcunun doğal taşlarını sizin için inceliyoruz.
Sık kullanılan ve yanlış muhafaza edilen takılar kararma durumu yaşayabilir. Sevdiğiniz aksesuarları çöpe atmak yerine ilk günkü haline geri getirebilirsiniz.
Kulak deldirmek acısız ve zahmetsiz bir işlem olsa da yanlış uygulamalar bu işlemi acılı bir hale getirebilir. Takı Atölyesi "ilk küpe ne kadar kulakta kalmalı?" sorusuna cevap veriyor.
Severek kullandığınız gümüş yüzük neden kararır? Takı Atölyesi, gümüş yüzüğün kararma nedenlerini ve kararmaması için yapılması gerekenleri anlatıyor.
Cildimize içten direk temas eden bir aksesuar olan küpe nasıl dezenfekte edilir? Küpenizi dezenfekte etmek için başvuracağınız yöntemleri Takı Atölyesi'nden öğrenin.
Yüzük nasıl ölçülür? Parmağınızın numarası nasıl hesaplanır? Takı Atölyesi parmağınızın numarasını nasıl ölçebileceğinizi ölçü tablosuyla detaylı olarak anlatıyor.
Görüntümüzü şık bir şekilde tamamlayan kolyeler karardığında ne yapmalıyız? Kolye nasıl parlatılır? Takı Atölyesi, kolye parlatma yöntemlerini sizler ile paylaşıyor.
Yüzüğünüz parmağınıza bol veya dar geliyorsa rahatsızlık duyabilirsiniz. "Yüzük nasıl daraltılır ve genişletilir?" sorusunun cevabını Takı Atölyesi'nden hemen öğrenin.
Takı Ayölyesi "Yüzük neden 4. parmağa takılır?" sorusuna yüzüğün tarihine göz atarak cevap veriyor. Yüzüğün neden 4. parmağa takıldığını merak edenlerdenseniz cevabını hemen bulun.
Evlilik için takılan yüzük geleneği çok eski zamanlara, milattan önceye dayanır. Peki evlilik yüzüğü neden yüzük parmağına takılır ve bu evlilik yüzüğü nereden çıktı? Takı Atölyesi'nden hemen öğren.
Özellikle gümüş, altın, pırlanta veya imitasyon yüzüklerde gerçekleşen kararmalar takıların şıklığını ve güzelliğini gölgeliyor. Peki, yüzük nasıl parlatılır?
Kombinlerimizi ve görünümlerimizi en iyi ve şık şekilde tamamlayarak vazgeçilmez aksesuarlarımızın arasında yer alan gümüş kolyeler neden kararır?
 Siparişlerinizin Hazırlanışı 
  • Siparişini verdiğiniz ürünler dikkatle seçilir...
  • Seçilen ürünler tekrardan temizlenir ve ambalajlanır...
  • Ambalajlanan ürünlerin defolu olup olmadıkları tekrar kontrol edilir...
  • Kontrol edilen ürünler şık hediye kutularına yerleştirilir...
  • Son olarak size ulaşabilmeleri için kısa bir yolculuğa gönderilirler...
  • İşte biz her siparişi böyle bir heyecanla hazırlıyoruz...