Blog

  1. Anasayfa

Blog

Halhal yüzyıllardır kıyafetlerimizin ve tarzımızın tamamlayıcı parçası olan takılar arasında bulunuyor. Peki halhal neden ve nasıl takılır? Takı Atölyesi'nden hemen öğrenin.
Evlilik için takılan yüzük geleneği çok eski zamanlara, milattan önceye dayanır. Peki evlilik yüzüğü neden yüzük parmağına takılır ve bu evlilik yüzüğü nereden çıktı? Takı Atölyesi'nden hemen öğren.
Erkekler neden kolye takar sorunusunu cevaplamadan önce; günümüzde kadınların ilgi alanları dahilinde bulunan aksesuarların sadece kadınlar tarafından kullanılmadığını bilmek gerekir.
Özellikle gümüş, altın, pırlanta veya imitasyon yüzüklerde gerçekleşen kararmalar takıların şıklığını ve güzelliğini gölgeliyor. Peki, yüzük nasıl parlatılır?
Kombinlerimizi ve görünümlerimizi en iyi ve şık şekilde tamamlayarak vazgeçilmez aksesuarlarımızın arasında yer alan gümüş kolyeler neden kararır?
Kadınlar neden kolye takar sorusunun cevabı "aksesuarlar kadınlar için vazgeçilmez tamamlayıcılardır" cümlesinde gizli. Taktığımız kolyeler ile stilimizi, ruh halimizi ve dünya görüşümüzü yansıtıyoruz.
Yüzük ne tarafa takılır ve nasıl takılır sorusuna cevap vermek için gelenekleri incelemek gerekiyor. Hangi yüzüğün nasıl takıldığı ve ne tarafa takıldığı bilgisine Takı Atölyesi ile hemen ulaşın.