Broş Nerede Kullanılır?

  1. Anasayfa
  2. Takı Modası

Burcuna Uygun Takıları Bulalım mı ?

Burcun Nedir ?
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
TAKILARI GÖR

Broş Nerede Kullanılır?

Broş Nerede Kullanılır?
Sıklıkla kullanılan kolye, küpe veya halhal gibi aksesuarların yanı sıra kombinini daha cesur ve iddialı bir aksesuar ile tamamlamak isteyenlerin tercih ettiği broş , sade ve düz renk kombinleri dahi şık bir hale getiriyor. Ağır bir görünümünden ziyade günümüz modasına uyarlanan broşlar, sokak modasına dahi dahil edilebiliyor. Stilinizi bir anda yükseltmek istiyorsanız; Takı Atölyesi'nin bu yazıda paylaşacağı, broş nerede kullanılır ipuçlarını kaçırmayın.

Büyük, küçük, taşlı ya da gümüş, altın gibi pek çok çeşidi bulunan broşlar şık görünmenin en kolay yolu. Fakat her aksesuar gibi broş seçimininde doğru yapılması gerekiyor. Doğru zamanda, doğru broş kullanımı ile stilinizi en iyi şekilde yansıtabilmeniz mümkün. Günümüz modasına göre şekillenen broşlar arasında bulunan taşlarla süslenen iğne görünümündeki broşlar ofis stiliniz için oldukça uygun olacaktır. Yeni tasarım ve trendler sayesinde yeniden popüler bir hale gelen broşlar, klasik veya spor kıyafetler ile de oldukça şık bir görünüm sunuyor. Broş kullanımında acemi olanlar için kazak veya gömleğin üzerine takılan birkaç küçük broş, oldukça şı k ve cesur bir görünüm elde etmesini sağlayacaktır.

Broş kullanımı sadece kıyafetler ile sınırlı değil elbette. Kış, bahar ya da yaz aylarında kullandığınız şapka veya berenin üzerine takacağınız bir broş ile beğeni toplamanız kaçınılmaz. Şapka ve bereye takılacak olan broşun kullanımında dikkat edilmesi gereken nokta ise şapkanın büyüklüğü ile broşun büyüklüğünün orantısı. Aynı şekilde çanta ile de kullanabileceğiniz, yeni nesil ve minimal bir tasarıma sahip broşlar ile dinamik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Broş kullanırken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli noktala ise büyük ve ağır broşları hafif kumaşlar ile kullanamayacağınız. Büyük ve ağır broşlar ceket ya da kaban gibi kalın kumaşa sahip kıyafetler için kullanıma uygundur.

İlginizi Çekebilir

Tümünü Gör
 Siparişlerinizin Hazırlanış Hikayesi 
  • Siparişini verdiğiniz ürünler dikkatle seçilir...
  • Seçilen ürünler tekrardan temizlenir ve ambalajlanır...
  • Ambalajlanan ürünlerin defolu olup olmadıkları tekrar kontrol edilir...
  • Kontrol edilen ürünler şık hediye kutularına yerleştirilir...
  • Son olarak size ulaşabilmeleri için kısa bir yolculuğa gönderilirler...
  • İşte biz her siparişi böyle bir heyecanla hazırlıyoruz...

@takiatolyesicom

Instagramda Takip Et