Takı Modası

  1. Anasayfa
  2. Takı Modası

Takı Modası

Günümüz modasına uyarlanan broşlar, sokak modasına dahi dahil edilebiliyor. Kendi tarzınızı yaratmak istiyorsanız broş nerede kullanılır ipuçlarını kaçırmayın.
Zamanla toz ve kirle parlaklığını kaybetmiş kolyelerinizi çöpe atmak zorunda değilsiniz. Takı Atölyesi, kolye nasıl beyazlatılır sorusunun cevabını paylaşıyor.
Sık kullanılan ve yanlış muhafaza edilen takılar kararma durumu yaşayabilir. Sevdiğiniz aksesuarları çöpe atmak yerine ilk günkü haline geri getirebilirsiniz.
Birçok toplumda erkekler küpe kullanmıştır. Peki erkekler neden küpe takar? Takı Atölyesi erkeklerin neden küpe taktığını sizler için cevaplıyor.
Kulak deldirmek acısız ve zahmetsiz bir işlem olsa da yanlış uygulamalar bu işlemi acılı bir hale getirebilir. Takı Atölyesi "ilk küpe ne kadar kulakta kalmalı?" sorusuna cevap veriyor.
Peki bebeklere küpe ne zaman takılır? Takı Atölyesi, bebeğin kulağı nasıl delinmeli ve bebeklerde kulak ne zaman delinmeli konusunda sizler ile bilgilerini paylaşıyor.
Severek kullandığınız gümüş yüzük neden kararır? Takı Atölyesi, gümüş yüzüğün kararma nedenlerini ve kararmaması için yapılması gerekenleri anlatıyor.
Yusufçuk kuşu veya helikopter böceği denilen bir canlıdan esinlenerek tasarlana kolyeler neden bu kadar popüler oldu? Yusufçuk kolye ne anlama gelir?
Cildimize içten direk temas eden bir aksesuar olan küpe nasıl dezenfekte edilir? Küpenizi dezenfekte etmek için başvuracağınız yöntemleri Takı Atölyesi'nden öğrenin.
Yüzük nasıl ölçülür? Parmağınızın numarası nasıl hesaplanır? Takı Atölyesi parmağınızın numarasını nasıl ölçebileceğinizi ölçü tablosuyla detaylı olarak anlatıyor.
Görüntümüzü şık bir şekilde tamamlayan kolyeler karardığında ne yapmalıyız? Kolye nasıl parlatılır? Takı Atölyesi, kolye parlatma yöntemlerini sizler ile paylaşıyor.
Yüzüğünüz parmağınıza bol veya dar geliyorsa rahatsızlık duyabilirsiniz. "Yüzük nasıl daraltılır ve genişletilir?" sorusunun cevabını Takı Atölyesi'nden hemen öğrenin.
Takı Ayölyesi "Yüzük neden 4. parmağa takılır?" sorusuna yüzüğün tarihine göz atarak cevap veriyor. Yüzüğün neden 4. parmağa takıldığını merak edenlerdenseniz cevabını hemen bulun.
Halhal yüzyıllardır kıyafetlerimizin ve tarzımızın tamamlayıcı parçası olan takılar arasında bulunuyor. Peki halhal neden ve nasıl takılır? Takı Atölyesi'nden hemen öğrenin.
Evlilik için takılan yüzük geleneği çok eski zamanlara, milattan önceye dayanır. Peki evlilik yüzüğü neden yüzük parmağına takılır ve bu evlilik yüzüğü nereden çıktı? Takı Atölyesi'nden hemen öğren.
Erkekler neden kolye takar sorunusunu cevaplamadan önce; günümüzde kadınların ilgi alanları dahilinde bulunan aksesuarların sadece kadınlar tarafından kullanılmadığını bilmek gerekir.
Özellikle gümüş, altın, pırlanta veya imitasyon yüzüklerde gerçekleşen kararmalar takıların şıklığını ve güzelliğini gölgeliyor. Peki, yüzük nasıl parlatılır?
Kombinlerimizi ve görünümlerimizi en iyi ve şık şekilde tamamlayarak vazgeçilmez aksesuarlarımızın arasında yer alan gümüş kolyeler neden kararır?
Kadınlar neden kolye takar sorusunun cevabı "aksesuarlar kadınlar için vazgeçilmez tamamlayıcılardır" cümlesinde gizli. Taktığımız kolyeler ile stilimizi, ruh halimizi ve dünya görüşümüzü yansıtıyoruz.
Yüzük ne tarafa takılır ve nasıl takılır sorusuna cevap vermek için gelenekleri incelemek gerekiyor. Hangi yüzüğün nasıl takıldığı ve ne tarafa takıldığı bilgisine Takı Atölyesi ile hemen ulaşın.