Takı Modası

  1. Anasayfa
  2. Takı Modası

Takı Modası

Halhal yüzyıllardır kıyafetlerimizin ve tarzımızın tamamlayıcı parçası olan takılar arasında bulunuyor. Peki halhal neden ve nasıl takılır? Takı Atölyesi'nden hemen öğrenin.
Gümüş takı takarak güzelleşme insanların tarih boyunca vazgeçemediği ve üstüne düşündüğü, farklı teknikler geliştirdiği bir konu olmuştur. Gümüş takı takıp takıştırarak güzelleşme tarihi çok eski çağlardan günümüze kadar gelmiştir.
İhtiyacınız olan enerjiyi burcunuzun doğal taşlarından almaya ne dersiniz? Takı Atölyesi, Akrep Burcu hangi taşları kullanmalıdır, sorusunu cevaplıyor.
İhtiyacınız olan enerjiyi burcunuzun doğal taşlarından almaya ne dersiniz? Takı Atölyesi, Terazi Burcu hangi taşları kullanmalıdır, sorusunu cevaplıyor.
İhtiyacınız olan enerjiyi burcunuzun doğal taşlarından almaya ne dersiniz? Takı Atölyesi, Başak burcu hangi taşları kullanmalıdır, sorusunu cevaplıyor.
İhtiyacınız olan enerjiyi burcunuzun doğal taşlarından almaya ne dersiniz? Takı Atölyesi, Yengeç burcu hangi taşları kullanmalıdır, sorusunu cevaplıyor.
İhtiyacınız olan enerjiyi burcunuzun doğal taşlarından almaya ne dersiniz? Takı Atölyesi, İkizler burcu hangi taşları kullanmalıdır, sorusunu cevaplıyor.
İhtiyacınız olan enerjiyi burcunuzun doğal taşlarından almaya ne dersiniz? Takı Atölyesi, Koç burcunun doğal taşlarını sizin için açıklıyor.
Her burcun kendine has bir enerjisi ve farklı doğal taşları vardır. Takı Atölyesi olarak, boğa burcunun doğal taşlarını sizin için inceliyoruz.
 Siparişlerinizin Hazırlanışı 
  • Siparişini verdiğiniz ürünler dikkatle seçilir...
  • Seçilen ürünler tekrardan temizlenir ve ambalajlanır...
  • Ambalajlanan ürünlerin defolu olup olmadıkları tekrar kontrol edilir...
  • Kontrol edilen ürünler şık hediye kutularına yerleştirilir...
  • Son olarak size ulaşabilmeleri için kısa bir yolculuğa gönderilirler...
  • İşte biz her siparişi böyle bir heyecanla hazırlıyoruz...