Takı Modası

  1. Anasayfa
  2. Takı Modası

Takı Modası

İhtiyacınız olan enerjiyi burcunuzun doğal taşlarından almaya ne dersiniz? Takı Atölyesi, Akrep Burcu hangi taşları kullanmalıdır, sorusunu cevaplıyor.
İhtiyacınız olan enerjiyi burcunuzun doğal taşlarından almaya ne dersiniz? Takı Atölyesi, Terazi Burcu hangi taşları kullanmalıdır, sorusunu cevaplıyor.
İhtiyacınız olan enerjiyi burcunuzun doğal taşlarından almaya ne dersiniz? Takı Atölyesi, Başak burcu hangi taşları kullanmalıdır, sorusunu cevaplıyor.
İhtiyacınız olan enerjiyi burcunuzun doğal taşlarından almaya ne dersiniz? Takı Atölyesi, Yengeç burcu hangi taşları kullanmalıdır, sorusunu cevaplıyor.
İhtiyacınız olan enerjiyi burcunuzun doğal taşlarından almaya ne dersiniz? Takı Atölyesi, İkizler burcu hangi taşları kullanmalıdır, sorusunu cevaplıyor.
İhtiyacınız olan enerjiyi burcunuzun doğal taşlarından almaya ne dersiniz? Takı Atölyesi, Koç burcunun doğal taşlarını sizin için açıklıyor.
Her burcun kendine has bir enerjisi ve farklı doğal taşları vardır. Takı Atölyesi olarak, boğa burcunun doğal taşlarını sizin için inceliyoruz.
İnci kolyeler, sık kullanıldığında veya yanlış muhafaza edildiği zaman ilk günkü parlaklığını kaybedelir. Takı Atölyesi, bu sorunu sizin için çözüyor.
Broşun ağır bir görüntü yarattığını düşünebilirsiniz. Fakat Takı Atölyesi'nin güncel kombin fikirleri ile şık bir görünüme kolayca ulaşabilirsiniz.
Dünya'da oldukça moda baykuşlu kolyeler ülkemizde de popüler olmaya başladı. Peki baykuş figürü ne anlama geliyor? Bu soruyu sizler için cevaplıyoruz.
Günümüz modasına uyarlanan broşlar, sokak modasına dahi dahil edilebiliyor. Kendi tarzınızı yaratmak istiyorsanız broş nerede kullanılır ipuçlarını kaçırmayın.
Zamanla toz ve kirle parlaklığını kaybetmiş kolyelerinizi çöpe atmak zorunda değilsiniz. Takı Atölyesi, kolye nasıl beyazlatılır sorusunun cevabını paylaşıyor.
Sık kullanılan ve yanlış muhafaza edilen takılar kararma durumu yaşayabilir. Sevdiğiniz aksesuarları çöpe atmak yerine ilk günkü haline geri getirebilirsiniz.
Birçok toplumda erkekler küpe kullanmıştır. Peki erkekler neden küpe takar? Takı Atölyesi erkeklerin neden küpe taktığını sizler için cevaplıyor.
Kulak deldirmek acısız ve zahmetsiz bir işlem olsa da yanlış uygulamalar bu işlemi acılı bir hale getirebilir. Takı Atölyesi "ilk küpe ne kadar kulakta kalmalı?" sorusuna cevap veriyor.
Peki bebeklere küpe ne zaman takılır? Takı Atölyesi, bebeğin kulağı nasıl delinmeli ve bebeklerde kulak ne zaman delinmeli konusunda sizler ile bilgilerini paylaşıyor.
Severek kullandığınız gümüş yüzük neden kararır? Takı Atölyesi, gümüş yüzüğün kararma nedenlerini ve kararmaması için yapılması gerekenleri anlatıyor.
Yusufçuk kuşu veya helikopter böceği denilen bir canlıdan esinlenerek tasarlana kolyeler neden bu kadar popüler oldu? Yusufçuk kolye ne anlama gelir?
Cildimize içten direk temas eden bir aksesuar olan küpe nasıl dezenfekte edilir? Küpenizi dezenfekte etmek için başvuracağınız yöntemleri Takı Atölyesi'nden öğrenin.
Yüzük nasıl ölçülür? Parmağınızın numarası nasıl hesaplanır? Takı Atölyesi parmağınızın numarasını nasıl ölçebileceğinizi ölçü tablosuyla detaylı olarak anlatıyor.